دوره آموزشی (دوره ويژه در كرج) 25 امين کارگاه مقدماتی و پیشرفته Microsoft Project 2016- با مدرک انجمن علمی استاندارد ایران دکتر سبزه پرور(برگزار شد)

ظرفیت دوره : 24 نفر - ثبت نام شده ها: 14

مدت دوره : 24 ساعت در 4 پنجشنبه از ساعت ١٤ الي ٢٠

زمان برگزاری : 27 آبان از ساعت 14 الی 20 و 8 و 10 آذرماه از ساعت 8 الی 14 و 11 آذر از ساعت 14 الی 20

هزینه : 1690000 ریال

افراد واجد شرایط : بدون محدودیت

پیش نیازها : ندارد. بهتر است با برنامه ریزى پروژه آشنا باشند ولى اگر هم اشنا نباشند، در حد نیاز اشاره خواهد شد. (خواهشمند است حتما با خود لپ تاب به همراه بیاورید) توجه توجه:دانشجویان عزیز لطفا جهت حضور لپ تاب به همراه داشته باشید. هزینه ١٦٩٠٠٠ تومان دوره بابت حق الزحمه استاد، پذیرایی و محل برگزاری بوده و کمتر از نصف هزینه سایر موسسات است. بعد از ثبت نام خانم مهندس سوگل محبی فرد مدیر سایت با شماره 09353748979 با شما تماس خواهند گرفت. خواهشمند است در صورتیکه تصمیم قطعی برای شرکت در دوره دارید پیش ثبت نام کنید زیرا برخی افراد در آستانه شروع دوره انصراف داده و هماهنگی های برگزاری کلاس را با مشکل مواجه می کنند. برای اطمینان از اراده شما برای شرکت در دوره لازم است 10% هزینه دوره پیش پرداخت شود در غیر اینصورت در اولویت دعوت، قرار نخواهید گرفت.

آدرس : كرج، بین میدان امام حسین و چهارراه مصباح، خیابان کیانپور، کوچه شهید سبزه پرور، پلاک 7، طبقه اول، واحد 1 ، انجمن علمی استاندارد ایران، شعبه البرز

محتوای دوره :

محتوای دوره 4 روزه (24 ساعته) برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MSP- مقدماتی و پیشرفته

نرم افزار MSP محصول شرکت ماکروسافت بوده که مهمترین مزیت آن سهولت استفاده (User Friendly) از آن است. اگر چه نرم افزارهای قدرتمندتری هم در این زمینه وجود دارند اما MSP محبوبترین و پرکاربردترین نرم افزار مدیریت پروژه محسوب می گردد. از طرفی چون محصول شرکت مایکروسافت است ارتباط آن با نرم افزارهای پر کاربردی چون Excel به سادگی صورت می گیرد.

جهت مشاهده محتوای دوره به صفحه اصل سایت بخش اخبار مراجعه فرمایید.

سایر شرایط پرداخت هم امکان پذیر است که می توانید با مدیر سایت به شماره 09353748979 تماس بگیرید.

عکس محل برگزاری کلاس

جهت الزام شرکت در دوره، پرداخت مبلغ پیش پرداخت (10% شهریه) الزامی است، اگر دوره تشکیل نگردد این مبلغ عودت داده خواهد شد. توجه داشته باشید که برای پیش پرداخت تنها این دوره در سبد خرید شما باشد.
بازگشت