دوره آموزشی چهل و چهارمین کارگاه مقدماتی و پیشرفته Microsoft Project 2016- با دکتر سبزه پرور(برگزار شد)

ظرفیت دوره : 27 نفر - ثبت نام شده ها: 26

مدت دوره : 24 ساعت از ساعت 8 الی 14

زمان برگزاری : جمعه ها 20 و 27 اردیبهشت و 3 و 10 خرداد ماه

هزینه : 2490000 ریال

افراد واجد شرایط : تمامی مدیران ارشد،مدیران و کارشناسان در صنایع مختلف،دانشجویان مدیریت،مهندسی صنایع و سایر رشته های مرتبط با مدیریت پروژه

پیش نیازها : ندارد. بهتر است با بزنامه ریزى پروژه آشنا باشند ولى اگر هم اشنا نباشند، در حد نیاز اشاره خواهد شد. (خواهشمند است حتما با خود لپ تاب به همراه بیاورید) توجه توجه:دانشجویان عزیز لطفا جهت حضور لپ تاب به همراه داشته باشید. هزینه 249000 تومان دوره بابت حق الزحمه استاد، پذیرایی و محل برگزاری بوده و کمتر از نصف هزینه سایر موسسات است. قبل از تشکیل کلاس خانم مهندس سوگل محبی فرد مدیر سایت با شماره 09353748979 با شما تماس خواهند گرفت. خواهشمند است در صورتیکه تصمیم قطعی برای شرکت در دوره دارید پیش ثبت نام کنید زیرا برخی افراد در آستانه شروع دوره انصراف داده و هماهنگی های برگزاری کلاس را با مشکل مواجه می کنند. برای اطمینان از اراده شما برای شرکت در دوره لازم است 10% هزینه دوره پیش پرداخت شود در غیر اینصورت در اولویت دعوت، قرار نخواهید گرفت.

آدرس : تهران، غرب بلوار مرزداران غربی ، خیابان ابراهیمی ،برج تجاری اداری الوند ،ط 12 جنوبی، واحد 1206. مسیر مترو : مترو دانشگاه شریف، تاکسی مرزداران، زیر پل مرزداران پیاده شده و از پل هوایی عبور نمایید. خیابان ابراهیمی و برج الوند دیده میشود.

محتوای دوره :

محتوای دوره 4 روزه (24 ساعته) برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MSP- مقدماتی و پیشرفته

نرم افزار MSP محصول شرکت ماکروسافت بوده که مهمترین مزیت آن سهولت استفاده (User Friendly) از آن است. اگر چه نرم افزارهای قدرتمندتری هم در این زمینه وجود دارند اما MSP محبوبترین و پرکاربردترین نرم افزار مدیریت پروژه محسوب می گردد. از طرفی چون محصول شرکت مایکروسافت است ارتباط آن با نرم افزارهای پر کاربردی چون Excel به سادگی صورت می گیرد.

جهت مشاهده محتوای دوره به صفحه اصل سایت بخش اخبار مراجعه فرمایید.

سایر شرایط پرداخت هم امکان پذیر است که می توانید با مدیر سایت به شماره 09353748979 تماس بگیرید.

جهت الزام شرکت در دوره، پرداخت مبلغ پیش پرداخت (10% شهریه) الزامی است، اگر دوره تشکیل نگردد این مبلغ عودت داده خواهد شد. توجه داشته باشید که برای پیش پرداخت تنها این دوره در سبد خرید شما باشد.
بازگشت